İmalat

 • Hidrolik Güç Üniteleri

  İhtiyaca en uygun ve en ekonomik şekilde tasarlanmış olan “Hidrolik Güç Üniteleri” projelendirilip en kısa sürede imal edilerek kullanıma sunulmaktadır. Hidrolik Güç Üniteleri, ana ürün grubumuzu oluşturan
  Bosch Rexroth marka valf ve pompa grupları ile donatılarak üretilmektedir.

  Değişik hacim, basınç, debi ve güç değerlerinde tasarlanan Hidrolik Güç Üniteleri, güçlü mühendislik kadromuzun tasarımından başlayarak devreye alma aşaması da dahil olmak üzere ROTA TEKNİK A.Ş.’nin garantisi altında üretilmektedir.

  Ayrıca, mevcut Hidrolik Sistemlerinizin modernizasyonu, bakımı ya da ek tesis ihtiyaçlarınıza yine aynı tecrübeli Mühendislik kadromuz ile hızlı ve kesin çözüm getiriyoruz.
  imalat imalat imalat
  imalat  imalat imalat
 • Hidrolik ve Pnömatik Silindirler

  Çeşitli çap ve stroklarda tamamen ihtiyaç ve ölçülerinize uygun tip ve özelliklerde üretilmektedir.
  Tüm silindirler en yüksek kalitede hammadde ve teçhizat kullanılarak üretilmekte olup teslimat öncesi % 100 Basınç ve Fonksiyon Testi uygulanmaktadır.
  Proje çalışmalarınız için gerekli  olan tüm  özel veya standart Silindir ölçüleri için lütfen şirketimizle irtibata geçiniz.

 •  
  silindirler 4 imalat Çizim silindirler 7
  silindirler 4
 • Hidrolik Valf Blokları
Tasarım ve proje çalışmaları CAD ortamında tamamlanmış valf bloklarının üretimi, modern tezgahlarda gerçekleştirilip, ana ürün grubumuzu oluşturan Bosch Rexroth marka valflerle donatılmaktadır.
İhtiyacınıza en uygun çözümleri üretmek için Mühendislik Ekibimiz ile temasa geçiniz.
 

Hidrolik Güç
      Ünitesi

imalat

imalat

 • Özel Makina ve Test Aparatları

Üretim sahanızda kapasiteyi artırmak, gerekli iş gücünüzü en aza indirmek maksadıyla tasarlanan “Özel Makina”lar ile bitmiş ürünlerinizin kalite ve performanslarını ölçmek için ihtiyaç duyulan “Test Sistemleri”nin projelendirilmesi, imal edilmesi, devreye alınması ve “Anahtar Teslimi” tesisler  şeklinde sonlandırılması yine güçlü Mühendislik ve İmalat Kadro ve Ekipmanlarımızla gerçekleştirilmektedir.

Rotateknik
      İmalat 3 Otomasyon ve
      Test 7 Rotateknik
      İmalat 2
Rotateknik
      İmalat 1 Rotateknik
      İmaelat 7
 • Borulama ve Tesisat Montajı
imalat imalat imalat
 • Mil Muhafaza Körükleri

Makinalarınızda çalışan Hidrolik ve Pnömatik Silindirlerinizin hassas millerini, ortamdaki kötü çalışma koşullarından (toz, duman, sıcaklık, nem vs.) korumak amacıyla her çap ve uzunlukta “Mil Muhafaza Körükleri” üretimi yapılmaktadır.

Silindirlerin çalışma yeri ve koşullarına bağlı olarak değişen malzeme tipleri ile (hakik deri, camelyaf kumaş, aramit elyaf – kevlar, silikon vs.) akordional şekilde üretilen körükler standart ve seri imalat şeklinde 80°C sıcaklığa kadar çalışabilir özelliklerdedir.

silindirler 1 imalat       cizim2 silindirler 2