Proje, Mühendislik, Danışmanlık

Mühendislik alanı, ROTA Teknik A.Ş.’nin en temel hizmet alanını oluşturmaktadır.

Bünye içerisinde barındırılan genç, dinamik ve konularında uzman mühendislik kadrosu ile en doğru tasarım ve en modern projeler gerçekleştirilmekte, ihtiyaç sahiplerine doğru ve etkili çözümler sunulmaktadır.

Mesleklerinde ülke çapında haklı yer edinmiş etkili ve tecrübeli mühendislerin denetiminde ROTA ilkelerini özümseyen tüm mühendislik ekibi ;  yurt içinde olduğu gibi yurt dışında da Hidrolik, Pnömatik ve Otomasyon alanlarında uygulamaya en yatkın ve en ekonomik çözümlerin önerilmesinde oldukça büyük  başarı göstermektedir.

İhtiyaç sahipleri ile Mühendislik ekibi arasında kurulan sıcak ve yakın ilişkinin yanı sıra dünya çapında markalarca da desteklenen teknik donanım ve alt yapı, amaçlanan hizmetin tam zamanında, eksiksiz, kaliteden ödün vermeden sonuçlanmasını sağlamaktadır.

ROTA Teknik A.Ş. Mühendislik kadrosu tarafından hazırlanan tüm proje ve tasarımlarda en temel ilke ;

Talep edilen performans ve kaliteyi sağlayacak en teknik ve en ekonomik çözümün” sunulmasıdır.

Uygulama öncesinde, alternatifli araştırma ve çözümleri ile donatılmış en uygun bütçeli teklifler büyük bir özen ve titizlikle hazırlanmakta ve en anlaşılır nitelikle sunulmaktadır.

Teklif hazırlama, Projelendirme ve ilk uygulama aşamasındaki Devreye Alma hizmetlerinin yanı sıra zamanla ihtiyaç duyulan tüm teknik yardım ve destek aynı anlayışla kesintisiz olarak sürdürülmektedir.  

Eğitim  1
Eğitim   1
Eğitim   1

Teknik Servis-Danışmanlık

SATIŞ SONRASINDA sizinle irtibatımız kesilmiyor. Her  konuda teknik desteğimiz sürüyor, SERVİS ihtiyacınız  gecikmeden karşılanıyor. İşletmenizin  doğal Hidrolik Pnömatik Danışmanlığı  fonksiyonumuzu sürdürüyoruz.

Mühendislik 6 Mühendislik 2 Mühendislik 5
Mühendislik 4 Mühendislik 3 Mühendislik 1