Kurumsal Profil

ROTA Teknik A.Ş. kuruluş yılı olan 1997 yılından beri Hidrolik, Pnömatik, Otomasyon, Test Sistemleri ,Tasarım, Mühendislik ve Projelendirme, Taahhüt ve İmalat, Teknik Servis ve Yedek Parça, Eğitim   konularında,     uzmanlanmış ve güçlü bir  teknik kadro ile İstanbul’un Avrupa ve Asya yakasındaki şubelerinde  tüm sektörlere özenle hizmet vermektedir.  

Dudullu Şube / Yönetim Merkezi : Bostancı Yolu, Kuru Sok. No : 17, 34776 Y. Dudullu - Ümraniye / İSTANBUL 
Halkalı Şube : ROTA Ofis Plaza, Atakent Mah. 221. Sok. - A Blok No:12, 34307 Halkalı - K.Çekmece / İSTANBUL

Tel: +90 (216) 526 00 30  Fax: +90 (216) 314 31 00  E-mail: Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir  

Kuruluşundan bu yana, yurtiçi ve yurtdışında konularında sayısız proje ve hizmeti gerçekleştirmiş olan ROTA Teknik A.Ş. son yıllarda yaşanan ekonomik krizlere rağmen büyüme ivmesini sürekli olarak arttırmayı başarmıştır.

Ana ürün grubunu oluşturan Hidrolik, Pnömatik, Elektrikli Tahrik ve Kontrolü, Doğrusal Hareket ve Montaj Teknolojileri alanında REXROTH Bosch Group Ana Bayiliği dışında özellikle yoğun Hidrolik ve Pnömatik içeren komple “Anahtar Teslimi” makina, aparatlar ve test sistemleri ciddi, güvenilir ve kaliteli bir ekip anlayışıyla gerçekleştirilmekte olup, bu üretimlerin proje ve mühendislik işlemlerinin tamamı ROTA TEKNİK A.Ş. tarafından oluşturulmaktadır.

Yüksek basınçlı küresel vanalar konusunda Alman RÖTELMANN, basınç ve debi ölçüm sistemlerinde Alman HYDROTECHNIK, şok sönümleyicilerde  Amerikan ENERTROLS, havalı tip hidrolik yağ soğutucularında Avusturyalı ASA,borulu tip hidrolik yağ soğutucularında Alman UNIVERSAL, yüksek basınç teknolojilerinde Hollandalı RESATO, kampana ve kaplin konusunda Alman R+L, Test Sistemleri Konrolörlerinde İngiliz Tiab  firmalarının da “Türkiye Genel Distribütörlüğü”nü başarıyla yürüten ROTA Teknik A.Ş., anahtar teslimi pojelendirme kapsamında Hidrolik ve Pnömatik Sistemleriniz için saha içi “Borulama”, devreye alma ve sonrasındada “Bakım Anlaşmaları” ile  kesintisiz hizmet sunmaktadır

Eğitim hizmetlerinde de etkin faaliyetlerini kesintisiz sürdüren ROTA Teknik A.Ş. yurt içinde muhtelif eğitim kurumlarında ve  sanayi kuruluşlarında “Hidrolik ve Pnömatik” konulu “Mahallinde Uygulamalı Eğitim Seminerleri” düzenleyerek sanayimize yetişmiş teknik eleman kazandırmaya devam etmektedir.