Misyonumuz

1979 yılından başlayarak ; Hidrolik , Pnömatik, Otomasyon, Tasarım, Projelendirme, Taahhüt, İmalat ve Eğitim konularında sayısız projeyi gerçekleştirdikten sonra, 1997 yılında kurmuş olduğumuz ROTA TEKNİK A.Ş,  güçlü ekibiyle hem gençliğin heyecan ve dinamizmini, hem de kurucularından her birinin 35’er yıllık mühendislik bilgi ve deneyimini bünyesinde barındıran bir kuruluştur.

Büyümemizi hızla sürdürürken, “Bütünsel Kalite” anlayışıyla ve kalitenin rastlantılara bırakılamayacağının bilinci ile, kurumsallaşmaya da aynı özeni gösteriyoruz. Sizlere sunmakta olduğumuz markalar da, bu özene paralellik sağlamaktadır.

ROTA TEKNİK A.Ş. ile küçük ya da büyük herhangi bir işbirliğine girmiş tüm müşterilerimizin gereksinimini ;
her zaman ilk hamlede, tam doğru ve arzu ettiği biçimde istediği sürede ve optimum fiyatlarla, en yeni teknolojiyi kullanarak karşılamak ; satış sonrasında da hiç eksilmeyen teknik destekle bu tatminin sürekliliğini sağlamak, en önemli ilkemizdir.   
Bu ilkenin gerçekleşmesi ancak ; bilgi, deneyim, heyecan, dinamizm ve sistem bilincinin birarada olmasının yaratacağı sinerji ile mümkündür.  
Güvendiğimiz ve bu unsurların tamamına sahip profesyonellerden oluşan güçlü ekibimizle :
İşletmenizin, saydığımız konulardaki ihtiyaçlarını ve sorunlarını iyi biliyoruz !

Tam ve kesin çözümlerini de...